Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
9,3 Výborné 1 recenzí

Skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře - letecky

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 5700
4x večeře Na osobu / Na zájezd 2400
výlet lodí dospělý Na osobu / Na zájezd 700
výlet lodí dítě do 15 let Na osobu / Na zájezd 450
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu Brno-Londýn-Brno nebo Praha-Londýn-Praha
• letištní taxy a odbavení letu s příručním zavazadlem
• 7x ubytování ve 2-3* hotelech se snídaní
• dopravu lux.busem v Anglii
• služby průvodce

Příplatky

• 4x večeře (3.-6.den) 2.400 Kč
• fakultativní výlet lodí z Torquay do Dartmouth 700 Kč (děti do 15 let 450 Kč)
• jednolůžkový pokoj 5.700 Kč
• odbavení zavazadla do 20 kg 1.600 Kč při zakoupení zájezdu

* Doporučujeme na každou dvojici objednat alespoň 1 odbavené zavazadlo
• Cena nezahrnuje místní dopravu v Londýně
Předpokládaná cena na vstupy 75 GBP.

Doprava

Doprava do Anglie a zpět je zajištěna leteckou společností Ryanair.
Předpokládaný letový řád:

Brno - Londýn 17:30 - 18:40, Londýn - Brno 13:50 - 17:00

Praha - Londýn 16:20- 17:10, Londýn - Praha 13:00 - 15:55


Časy letů jsou orientační. Závazné časy letů budou uvedeny v pokynech na zájezd, které budou zaslány zákazníkovi před odjezdem e-mailem nebo poštou.


V ceně zájezdu je odbavení s příručním zavazadlem. Každý účastník může mít s sebou jedno příruční zavazadlo do 10kg, které musí mít rozměry max. 55x40x20 cm a jedno malé příruční zavazadlo s rozměry max. 40x20x25 cm.


V ceně není zahrnuto žádné zavazadlo k odbavení.

Za příplatek 1600 Kč je možno doobjednat odbavené zavazadlo do 20 kg. Doporučujeme objednat na každou dvojici alespoň jedno zavazadlo k odbavení. Platby za odbavení zavazadla na letišti jsou podstatně vyšší.

Ohlasy zákazníků

Mail doručen: 27.8.2018
Vážený pane doktore,
děkujeme za velmi dobře zorganizovaný letecký poznávací zájezd Skvosty jižní Anglie č. 32659. Zájezd splnil naše očekávání, program byl časově náročný z důvodu přejezdů za husté dopravy, nicméně velmi zajímavý. Poslední zastávku ve Windsoru jsme stihli na poslední chvíli před zavřením z důvodu zdržení na předchozí destinaci Stonehenge (místní málo efektivní organizace převozu turistů ze záchytného parkoviště - mimo působnost CK). Úroveň stravování v Exmouth View hotelu byla velmi dobrá, nabídka ze 3x3 chodů předkrmů, hlavního jídla a moučníků byla chutná a pestrá. Na velmi slušné úrovni byla i nabídka vín a dalších služeb vždy přátelského a ochotného personálu. Ubytování v Londýně bylo bez problémů a odpovídalo kategorii hotelu. Ubytování v Torquay nevykazovalo žádné funkční ani hygienické závady, nicméně hotel by zasluhoval celkovou renovaci. Třešničkou na dortu zdařilého zájezdu byl mimořádný výkon průvodce pana Petra Pošepného, jak co do úrovně znalostí, organizačních schopností, osobní obětavosti, tak i inteligentního nevtíravého humoru. Těšíme se na další cesty. S pozdravem Pavel a Jana Dusilovi

Mail 23.7.2012
Dobrý den, včera jsme se vrátili ze zájezdu Londýn a skvosty JZ Anglie, kterou jsem absolvovala se synem. Měla jsem z toho trochu obavy - jeli jsme autobusem a nemluvím plynně anglicky. Proto bych chtěla touto cestou poděkovat řidičům - Radkovi + Radkovi (bezchybné projetí celé Anglie a vstřícný přístup k cestujícím po celou cestu) a v Anglii patří můj velký dík PANU průvodci Petru Pošepnému- za jeho obšírné výklady historie aj. zajímavostí, profesionální přístup v některých ošemetných situacích ( poslední snídaně v hotelu nebyla ze strany personálu úplně v pořádku) - celodenní starost o 50 lidí, kterou podle mého názoru plnil na 110%. Po této zkušenosti mohu tvrdit, že příští poznávací zájezd budu vybírat hlavně od Vás. Ještě jednou díky - bylo to excellent !!! S pozdravem Ing. Jarka Bouzková

Mail doručen: 2.8.2010
Dobrý den, zúčastnili jsem se zájezdu Londýn a skvosty jižní Anglie. Zájezd byl dobře zorganizovaný a chtěla bych vyzdvihnout služby průvodce pana Petra Pošepného. Staral se o nás výborně, byl vtipný, vždy ochotný odpovídat na dotazy a bylo vidět, že ho práce baví. Rádi s Vaší CK a panem Petrem Pošepným pojedeme znovu. Soňa Olivová, Alena Podlesná a Zdeňka a Klára Bernatovi.

Mail doručen: 29.7.2010
Dobrý den, minulý týden jsem se s manželem zúčastnila Vašeho zájezdu Londýn a skvosty JZ Anglie. Zájezd se nám velmi líbil, přivezli jsme si z něho spoustu krásných zážitků, a tak bychom Vám rádi poděkovali. Zvláštní dík patří také našemu průvodci, panu Petru Pošepnému, který vše perfektně organizačně zvládal a předal nám množství zajímavých informací. Ještě jednou moc děkujeme. Srdečně zdraví Jitka Veithová.

Mail doručen: 15.8.2009
Vážení přátelé, byla jsem se švagrovou s Vámi na zájezdu Londýn a skvosty jihozápadní Anglie 19.7. - 25.7.. Zájezd měl výbornou úroveň. Jezdím s Vámi na zájezdy zvláště proto, že máte vždy skvělé průvodce. Náš průvodce po jihozápadní Anglii měl mimořádné znalosti geografie a historie, organizační věci zvládal s lehkostí a atmosféra mezi lidmi byla optimistická a odlehčená. Hned jsme zas odcestovala, tak se ozývám až po měsíci. Přeji vám mnoho zdaru ve Vašich aktivitách. Zora Rumíšková

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 7 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Olga Tesařová - Skvosty jižní Anglie s koupáním na Anglické riviéře - letecky (12.08.2017 - 19.08.2017)
Hodnoceno: 29.08.2017

Hotel 7 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Dobrý den, zúčastnila jsem se Vašeho zájezdu se synem, oba jej hodnotíme velmi kladně. Snad jen hotel v Torquay už má nejlepší léta za sebou. Ovšem stojí na pěkném místě, kousek od nádherného výhledu na moře a nakonec do pokoje jsme chodili jen spát, takže uvádím jen pro vysvětlení nižšího hodnocení ubytování. A večeře, kterou jsme si připlatili, byla výborná. Jinak vše klapalo na výbornou. A zvlášť vyzdvihnout musím velké znalosti a organizační schopnosti průvodce, pana Petra Pošepného.
Děkuji

Další hodnocení

Video